Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

AUTOMATYKA SOMFY

somfy

Inteligentne domy w trosce o lepszą jakość życia – Somfy

 

Od 50 lat tworzymy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej Somfy i smart home. W naszym portfolio znajduje się ponad 2 000 patentów potwierdzających funkcjonalność i długotrwałe działanie naszych produktów. Stawiamy na doświadczenie, jakość a także innowacyjne myślenie!

 

Gwarancja Somfy to dowód naszego przede wszystkim zaangażowania w jakość tworzonych produktów. Dłuższy okres gwarancyjny – od 3 do nawet 7 lat na flagowe rozwiązania, to przede wszystkim większe zadowolenie użytkowników.

Gwarancja Somfy

Napędy do rolet z serii S&SO RS 100 ­ oraz napędy do rolet z serii Oximo WireFree RTS.

Akcesoria, napędy, automatyka, sterowanie i rozwiązania Smart Home do rolet i okiennic, osłon wewnętrzęnych / zewnętrznych, pergoli, zasłon, systemy alarmowe i kamery, bramy garażowe.

Napędy do bram wjazdowych marki Somfy, centrale sterujące, zestawy bram wjazdowych i akumulatory do napędów przeznaczonych do okiennic


Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki domowej
oraz smart home


Centrala TaHoma® switch
Serce systemu sterowania

 

TaHoma switch to smart centrala sterująca, która pozwala połączyć urządzenia domowe, działające w technologiach io-homecontrol, RTS oraz Zigbee 3.0 w zakresie oświetlenia. Kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa i również Apple HomeKit (dla osłon zewnętrznych wyposażonych w wybrane napędy elektryczne).

 

centrala tahoma switch

Możliwość tworzenia spersonalizowanych scenariuszy

scenariusze planowane i zaawansowane
somfy

Skorzystaj ze scenariuszy planowanych i zaawansowanych,  by sterować domem
automatycznie:

  • dzięki czujnikom
  • dzięki opcji terminarza

Napędy do osłon zewnętrznych od Somfy

Inteligentne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, czy screeny, dzięki cichym napędom i połączeniu ich z aplikacją TaHoma możesz w pełni wykorzystać ich potencjał.

Montaż rolet z napędem to pierwszy krok do bardziej komfortowego życia, a także do zarządzania swoim inteligentnym domem w prosty sposób.

 

napedy do oslon wewnetrznych somfy
oslony zewnetrzne i napedy firmy somfy

Napędy do osłon wewnętrznych

Rolety i żaluzje wewnętrzne typu smart to automatyczne i wygodne zamykanie i otwieranie z poziomu aplikacji, a także za pomocą pilota lub nadajnika.

Dzięki osłonom z napędem w lecie ochronisz wnętrze przed intensywnym słońcem a zimą poprawisz efektywność cieplną. Elegancji każdemu pomieszczeniu nadadzą w szczególności zasłony z napędem Somfy.

Bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne i trwałe rozwiązania w zakresie zautomatyzowanego dostępu dla posiadaczy domów. W ofercie Somfy znajdziesz napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych a także do bram garażowych.

Nie wysiadaj z auta, użyj pilota lub asystenta głosowego, aby otworzyć.

automatyczne bramy somfy
inteligentne sterowanie somfy

Rozwiązania tarasowe

Inteligentnie sterowane markizy, pergole, werandy zapewniają komfort, wygodę, ale i dodatkową ochronę dla domu.

Po podłączeniu do czujnika temperatury, słońca, deszczu lub wiatru urządzenie złoży, zamknie lub otworzy się samoczynnie.

Sterowniki, czujniki i wyposażenie Smart Home

Smartfon, asystent głosowy, przełącznik naścienny, pilot – wszystko, aby sterowanie domem było jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Wszystkie nasze rozwiązania są kompatybilne. Odkryj zalety centralizacji i sterowania za pomocą urządzeń Somfy. Aplikacja TaHoma® daje możliwość kontroli wszystkich urządzeń z domu lub zdalnie, jednym kliknięciem na smartfonie, a nawet głosowo.

sterowanie czujniki wyposażenie somfy
kamery somfy

Kamery i alarmy

Oferujemy szeroką gamę systemów bezpieczeństwa do domu: alarmy do mieszkań, małych a także dużych domów oraz kamery do monitoringu.

W zależności od potrzeb i rodzaju instalacji, każdy znajdzie optymalne rozwiązanie. Przede wszystkim dbamy o dane. Przesyłane strumieniowe i przechowywanie nagrania wideo są w szczególności chronione i szyfrowane. 

Ogrzewanie i oświetlenie 

Inteligentne rozwiązania grzewcze Somfy poprawiają efektywność energetyczną domu, zapewniając oszczędności. Stawiamy również na dopasowanie systemu grzewczego do potrzeb użytkowników.

Więcej światła! Somfy pomoże też stworzyć idealną atmosferę w domu dzięki inteligentnym lampom i bezprzewodowemu wyłącznikowi światła. Inteligentny system oświetlenia całego domu gwarantuje przede wszystkim wygodę użytkowania.

inteligentne ogrzewanie somfy

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin