Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Daszki przeciwsłoneczne

Wprowadziliśmy do stałej oferty nowość -daszki chroniące przed słońcem z tkanin taśmowych tkanych HDPE, typu plandeka. Daszki produkowane są z wytrzymałej grubej tkaniny, odpornej na działanie UV (300 kly), która przepuszcza powietrze. Stanowią doskonała ochronę przed słońcem (od 69% do 97%) i sprawdzają się, jako zacienienie w ogrodach, tam gdzie standardowe przesłony zewnętrzne nie mogą być zastosowane, ze względów technicznych.

 

Standardowo wykonywane są w kształcie trójkąta lub czworokąta. Daszek trójkątny i czworokątny/ plandeka przeciwsłoneczna Dr. THIEL’a® przekonuje wysoką jakością wynikającą między innymi z dużej gramatury materiału 230g/m2 i wzmocnionych brzegów po obwodzie oraz bardzo mocnego podwójnego szwu. Produkt dostępny jest w 10 różnych kolorach: beżowy, żółty, czerwony, kość słoniowa, pomarańczowy, brązowy, ciemny szary, czarny, srebrny czy ciemny zielony i w wymiarach standardowych (4,5×4,5×4,5m ).

 

Korzystanie z daszka jest bardzo proste ze względu na jego niską wagę. Ponadto, produkt ten posiada wszyte pierścienie, dzięki którym poprzez użycie np. karabińczyków, w zależności od pogody może być łatwo zakładany i składany. Zaleta: daszek przeciwsłoneczny nie jest wodoszczelny, w związku z tym, nie zbiera się w nim woda podczas opadów deszczu. Oczywiście możemy wykonać daszek według podanych przez Państwo wymiarów oraz kształtu.

Kolorystyka


Mocowania

Uchwyt przesuwny
do masztu

Karabińczyki

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin