Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Żaluzje drewniane

Dla osób, które cenią sobie naturalny kolor i ekologiczne właściwości drewna i bambusa, mamy w ofercie żaluzje poziome drewniane. Żaluzja drewniana wykonana jest wysokogatunkowego drewna egzotycznego Abachi i Baswood, a jej gama kolorystyczna umożliwia idealny dobór do okien drewnianych i dodatków ze skóry lub rattanu. Dostępne szerokości lameli to 25 mm, 50 mm, 65 mm i 70 mm.
Żaluzjami regulujemy ilość światła, dostającego się do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia przesłony. Nadają wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu we wnętrzach, dlatego tak bardzo są cenione przez architektów i projektantów. Charakter żaluzji zmienia nie tylko kolorystyka czy rozmiar samej klepki, ale też dodatki w postaci elementów wykończenia osłon górnych, czy obciążników sznurka – dzwonków oraz pasmanterii.

Nowością w kolekcji jest produkt przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, czyli łazienek i kuchni – żaluzja? Faux Wood marki Anwis, wykonana z kompozytu drewna i PCV, bardziej odporna na odkształcenia i rozwarstwienia.
Proponowane kolekcje oprócz bogatej palety kolorów, różnicuje struktura i grubość lameli. Płaty gładkie bez wyraźnych ryfli są bardziej praktyczne w użytkowaniu i czyszczeniu, natomiast konkretna struktura i wyraziste usłojenie nadają oryginalnego wyglądu. Żaluzje dostosowane są zarówno do montażu bezpośrednio do stolarki okiennej jak i przestrzennego ściana/sufit, obsługiwane ręcznie i elektrycznie. W ofercie posiadamy produkty marek Anwis, Akant i Deco-sun


Drewno 25mm


Drewno / Faux Wood / Bambus 50mm


Retro 50mm


Drewno 70mm


CZYSZCZENIE ŻALUZJI DREWNIANYCH

Żaluzje drewniane, jak każdy przedmiot w domu kurzą się. W przypadku pomieszczeń typu salon, sypialnia wystarczające będzie delikatne i regularne omiatanie kurzu ściereczką z mikrofibry. W tym celu należy odpowiednio przygotować żaluzje; po pierwsze zdejmujemy maskownicę -blendę zakrywającą górną część żaluzji, a później ustawiamy wszystkie płaty przodem do pomieszczenia i kierując się od góry do dołu przecieramy płaty. Tą samą czynność powtarzamy, obracając płatki w kierunku szyby. Na rynku dostępna jest również specjalna rączka do czyszczenia na sucho, która przy jednym ruchu może wyczyścić powierzchnię kilku klepek.
W pomieszczeniach szczególnie narażonych na zabrudzenia: kuchnia i łazienka warto użyć do czyszczenia lekkiego detergentu, przeznaczonego do drewna, lub zastosować płyn do mycia naczyń, pamiętając by nie zamaczać mocno pasmanterii i elementów mechanizmu.


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin