Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Żaluzje pionowe

Verticale są najczęściej stosowane w budynkach użyteczności publicznej oraz w biurach, jako nowoczesna forma aranżacji wnętrz. Zaletą verticali jest możliwość przesłonięcia dużych powierzchni na przykład przeszklonych ścian, czy oddzielenie od siebie sektorów lub pomieszczeń. Płatki w żaluzjach pionowych obracają się o 180 stopni wokół własnej osi, co ułatwia operowanie światłem. W zależności od wybranego systemu można zsunąć je na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz.

Dostępne są dwie szerokości lameli 89 mm i 127 mm. Kolekcja materiałów obejmuje bogatą paletę tkanin, które można prać w temperaturze wody 30 stopni Celsjusza, natomiast tkaniny specjalnie zaimpregnowane, mogą być stosowane m. in.: w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych oraz zaostrzonych przepisach przeciwpożarowych.

Montowane są na delikatnej szynie do sufitu lub ściany. Gięcie szyny w poziomie lub pionie umożliwia zasłonięcie wykuszy i łuków, często wykorzystywane są do zasłonięcia nietypowych kształtów i wszelkiego rodzaju skosów. Żaluzje dostępne są zarówno ze sterowaniem ręcznym w postaci koralika i sznurka jak i elektrycznym na przełącznik lub pilota. Maksymalna szerokość przesłony to 5 metrów bieżących przy wysokości do 4 metrów bieżących. W ofercie posiadamy produkty marek Anwis, Deco-sun i Akant.

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin