Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety rzymskie i zasłony Flex

Rolety Rzymskie – stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Występują w czterech podstawowych modelach.

 

Roleta rzymska wykonana z tiulu w systemie rolety austriackiej (udrapowanych fal) może stanowić ciekawą dekorację okna. Oferujemy bogaty wybór materiałów, cały czas poszerzamy kolekcję.


Model 1

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku wynosi 8cm. Pozostałe taśmy rozmieszczone są symetrycznie w odległości od 25 – 40cm. Model 1 nie posiada fiszbin, zalecany jest dla tkanin delikatnych jak woale i organzy. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje 5% wysokości rolety plus 5cm.


Model 2

Roleta z fiszbinami poziomymi o przekroju elipsy, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 – 33 cm, odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 2 jest zalecany dla wszystkich tkanin i cieszy się największą popularnością wśród odbiorców. Pakiet po złożeniu rolety 8% wysokości rolety plus 10 cm.


Model 3

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 3-4mm umieszczonymi w zaszewkach od tyłu rolety. Odległości między fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 – 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 3 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., ponieważ zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.


Model 3a

Rolety z fiszbinami okrągłymi o średnicy 3-4 mm umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielono po równo i wynoszą od 25 – 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp. Gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.


Zasłony Flex

Zasłony Flex są nowoczesne i estetyczne, przymarszczone na specjalnych regulowanych wieszakach typu Flex. Pozwalają na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Występują w trzech modelach, mocowane do wąskiej, delikatnej szyny. Opcjonalnie istnieje możliwość przygotowania zasłon do montażu na karniszach. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach z wysokimi przeszkleniami.

 

Nowoczesny i funkcjonalny system połączony z bogatą kolekcją tkanin, pozwala na szereg aranżacji. W kolekcji znajdują się materiały najwyższej jakości, a ciekawe wzory i faktury wpisują się w najnowsze trendy. Zasłony bardzo efektownie komponują się z roletami rzymskimi, które można wykonać z tej samej kolekcji tkanin.

Flex 1


Flex 2


Flex 3


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin