Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety screen

Screeny, refleksole, markizy pionowe są doskonałym rozwiązaniem dla przeszklonych powierzchni. Osłona ma formę rolety tkaninowej w kasecie lub bez, montowanej na zewnątrz budynków. Estetykę, funkcjonalność oraz trwałość zapewniają w jej przypadku tkaniny HIGHT-T-TEX i Polysreen (wykonane z włókien poliestrowych, pokrytych PCV), które tworzą barierę optyczną dla promieni słonecznych, chronią przed promieniowaniem UV), ale też pozwalają zachować widoczność na zewnątrz i przyciemnić pomieszczenie. Materiały stosowane w screenach absorbują światło przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, zabezpieczając pomieszczenia w upalne dni, są odporne na warunki atmosferyczne i nadają się do czyszczenia wodą z lekkim detergentem. Tkaniny tego typu mają wysokie współczynniki refleksji, ale najlepiej opisuje je współczynnik otwarcia, przezierności czyli ilość otworów na metr kwadratowy i tak w kolekcji znajduję się tkaniny 1%, 3%, 5 %, 10 % współczynnikiem, jak i te zaciemniające w 100%, przeznaczone do montażu wewnątrz budynków. Konstrukcja jest wykonana z aluminium ekstrudowanego, a parametry i wielkość kaset górnych dopasowana do wymiarów przeszkleń. Producenci potwierdzają ośmiokrotnie większą ochronę przed promieniami słonecznymi w porównaniu ze standardowymi roletami tkaninowymi wewnętrznymi.

Szczególnie popularny jest model ZIP, gdzie prowadnice boczne zintegrowane są z tkaniną mocowaniem na zasadzie zamka błyskawicznego. Rozwiązanie zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed silnym wiatrem. Opuszczona roleta chroni wnętrza przed insektami oraz zanieczyszczeniami z powietrza.

Screeny doskonale sprawdzają się nie tylko na oknach, ale także w altanach, werandach, pergolach lub na balkonach.

Przesłony tego typu występują przeważnie z napędem elektryczny, ale mamy również rozwiązania w postaci sterowani ręcznego. W ofercie posiadamy produkty firm: Akant, Fakro i Selt,


Model XXL

Model 85

Model 90

Model 120

Zip BOX

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin