Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Żaluzje aluminiowe

 

to najprostszy i najbardziej funkcjonalny sposób na przesłonięcie okna. W ofercie posiadamy żaluzje aluminiowe w bogatej gamie kolorystycznej i trzech opcjach szerokości piór: 16 mm, 25 mm i 50 mm. Główną zaletą żaluzji jest znakomita regulacja naświetlenia pomieszczenia, poprzez odpowiedni kąt nachylenia płatków. Zapewniają widoczność na zewnątrz przy ograniczeniu nasłonecznienia pomieszczeń. Żaluzje instalowane są do każdego rodzaju okien, nawierzchniowo lub między listwy przyszybowe. Szeroki wybór mocowań umożliwia montaż dostosowany do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość zastosowania żaluzji z dodatkowym prowadzeniem bocznym, co jest idealnym rozwiązaniem do okien uchylnych.

 

Żaluzje aluminiowe skutecznie chronią przed nagrzewaniem, a ich konstrukcja zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.
Modele z płatkami wąskimi 16 mm i 25 mm najczęściej montowane są naokiennie do listew przyszybowych. Standardowo manewrowanie odbywa się za pomocą pokrętła i sznurków, ale w ofercie posiadamy też modele sterowane koralikiem np. model Venus marki Anwis, który ma elegancką, płaska kasetę i idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Szersze lamele, przeznaczone do montażu przestrzennego: ściana, sufit zakrywają większe powierzchnie, okna typu HS, przeszklone ściany. W przypadku dużych wymiarów zastosowanie ma automatyka tj. sterowanie w postaci silników przewodowych, radiowych lub bateryjnych. W ofercie posiadamy żaluzje poziome czołowych producentów, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Anwis, Akant i Decosun.


Żaluzje aluminiowe
16 mm i 25 mm

Żaluzje Venus/ Venus standard 16 mm i 25 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm z dodatkami drewnianymi


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin