Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Moskitiery okienne

 

Moskitiery ramowe przeciwko owadom są doskonałym rozwiązaniem do większości okien. Konstrukcję stanowi aluminiowy profil z naciągniętą, niemal niewidoczną siatką, wykonaną z włókien szklanych w kolorze czarnym lub szarym. Moskitiery są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a sposób ich wykonania jest gwarantem długoletniej trwałości i niezawodnego działania. Zaletą systemu jest możliwość demontażu w okresie jesienno- zimowym. Czyszczenie i konserwacja moskitier jest łatwa, wystarczy je wymyć na mokro, a pozostałości pyłków czy liści odkurzyć lub usunąć szczotką.

Profil moskitier ramowych występuje w kolorach białym, brązowym, szarym, antracytowym, złotym dębie, orzechu i mahoniu, na specjalne zamówienie malujemy osprzęt na dowolny kolor RAL.

Montaż odbywa się w sposób bezinwazyjny, za pomocą uchwytów obrotowych różnych wysokości, dobieranych w zależności od grubości ramy okiennej. Moskitiera ramowa to idealne rozwiązanie w oknach, które otwieramy w celu cyrkulacji powietrza w domach. Wykonujemy również nietypowe kształty: trapezy, trójkąty, czy półokręgi. Oferujemy produkty marek: Anwis, Akant, Mol, Decosun.


NOWOŚĆ SIATKA ALUMINIOWA

  • skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi
  • zabezpiecza zwierzęta domowe
  • sprawdzone rozwiązanie w przypadku okien w piwnicy
    czy małych okien garażowych

Oferujemy również siatki przeciwpyłkowe

Siatki antyalergiczne to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, siatka nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji. Materiał tekstylny z którego jest wykonana siatka wykazuje bardzo wysoką skuteczność hamowania i przenikania pyłków, unoszących się w powietrzu.
W związku z tym może być oferowany, jako skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem alergenów, unoszących się w powietrzu do wnętrza budynków.

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin