Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Moskitiery przesuwne

Należą do nich moskitiery przesuwne plisowane i panelowe. Moskitiery plisowane podsiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach.

Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana sztywna, plisowana, składająca się harmonijkowo siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek, która częściowo chowa się w profilu aluminiowym, a także kompaktowa konstrukcja ramy.

 

Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni. Odnajduje zastosowanie w miejscach dużych przeszkleń, na przykład drzwiach wyjściowych na taras, czy patio. Szerokość maksymalna do 400 cm x wysokość maksymalną 270 cm.
Moskitiera plisowana nie stanowi bariery dla dzieci i osób starszych, dzięki zastosowaniu niskoprogowej konstrukcji.

 

Moskitiera panelowa to konstrukcja składająca się z torów dolnego i górnego, po których przesuwa się jeden lub dwa panele moskitierowe. Dopasowana do dużych przeszkleń, ogrodów zimowych lub witryn. Występuje w wersji 1- modułowej jednotorowej lub dwutorowej podwójnej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery: 2000 x 2500 mm. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna.
W ofercie posiadamy produkty marki Akant, Decosun i Anwis.


MOSKITIERA PLISOWANA DEORA


MOSKITIERA PRZESUWANA PANELOWA


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin