Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety zewnętrzne

To najbardziej praktyczne, popularne i funkcjonalne osłony, montowane na zewnątrz budynku. Wykonane z blach oraz odlewów aluminiowych. Pancerz rolety zewnętrznej dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową jest doskonałą barierą termoizolacyjną przed zimnem w chłodne dni oraz nadmiarem ciepła w upały. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem chroni przed startami ciepła (obniża do 20% koszty ogrzewania oraz skutecznie tłumi hałas).

Fot. Building Shutter
Fot. Anwis

Roletę tworzy pancerz, prowadnice, uzbrojona skrzynka i opcjonalnie napędy ręczne: zwijacz linki, sprężyna lub elektryczne: silniki kablowe i radiowe. Swoim Klientom proponujemy zawsze najlepszych producentów marki: Building Shutter i Anwis, w zakresie sterowań firmy Somfy, Nice i Yooda. Zastosowanie automatyki w przesłonach zewnętrznych znacznie ułatwia obsługę rolet. Systemy inteligentnego domu pozwalają na tworzenie scenariuszy czasowych, dostosowanych do pór roku.
Rolety zewnętrzne montowane są zarówno w nowych budynkach na etapie montażu stolarki okiennej- rolety zewnętrzne nadstawne, nadprożowe lub elewacyjne do zabudowy,
jak i w już istniejących budynkach – rolety elewacyjne.

Montaż na elewacji

Montaż do wnęki

Montaż podtynkowy

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin