Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane przeznaczone do okien i drzwi balkonowych, montowane są na zewnątrz od strony elewacji, wyposażone w kasetę i prowadnice. W systemie dedykowanym do okien- moskitierze rolowanej pionowo, siatka jest podnoszona i opuszczana, podobnie jak w przypadku rolet tkaninowych. Siatka chowana jest w kasecie, co daje dostęp do całego okna i parapetu bez potrzeby demontażu, tak jak w przypadku systemów ramowych.

Moskitiery rolowane poziomo pojedyncze i podwójne przeznaczone do drzwi balkonowych mają podobną konstrukcję, z tą różnicą że otwieranie odbywa się w poziomie, maksymalne wymiary w wersji podwójnej szerokość 240 cm x wysokość 240 cm. W przypadku okien dachowych, zastosowanie znajduje model rolowany pionowo jest to wyjątkowa sytuacja, kiedy tego typu przesłonę montujemy od wewnątrz pomieszczenia, zakrywając wnękę okienną.

Nowością w ofercie jest moskitiera Monumo to system moskitiery drzwiowej rolowanej przeznaczonej do osłony okien balkonowych. Produkt skutecznie zabezpiecza wnętrze przed owadami i zanieczyszczeniami z zewnątrz, nie ograniczając dopływu światła dziennego, widoku za oknem oraz cyrkulacji powietrza. Wyróżnia się wyjątkowym designem i przy wyborze odpowiedniej kolorystyki, perfekcyjnym dopasowaniem do ramy okiennej.

Moskitiera wyposażona jest w boczną kasetę, do której można całkowicie schować siatkę. Obudowa wykonana z aluminium, a siatka moskitierowa z włókna szklanego. Standardowa kolorystyka osprzętu: biały, brązowy, antracyt w standardzie, za dopłatą okleiny drewnopodobne i malowanie na dowolny kolor RAL. W ofercie posiadamy moskitiery marek: Anwis. Akant
i Mol.


MOSKITIERA ROLOWANA PIONOWO


MOSKITIERA ROLOWANA POZIOMO


MOSKITIERA ROLOWANA POZIOMO PODWÓJNA


MOSKITIERA MONUMO


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin