Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety bez obudowy

 

Roleta bez obudowy to klasyczna przesłona wykonana z mechanizmu i tkaniny nawiniętej na wałek, bez kasety i prowadnic.

Pełni głównie funkcję przeciwsłoneczną, chroni wnętrza przed nagrzewaniem się, a ekrany monitorów przed refleksami słonecznymi.

Wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniach. W zależności od wybranego materiału, jego tonacji i gramatury, tworzy klimat pomieszczenia. Jest zarówno elementem przeciwsłonecznym jak i dekoracyjnym.

• Dostępna jest w kilku wersjach gabarytowych w zależności o wymiarów okien.

• Zazwyczaj jest sterowana ręcznie koralikiem lub sprężyną, ale dostępna jest również z automatyką przewodową, radiową lub bateryjną.

• Wersja Mini przeznaczona jest do montażu naokiennego, posiada delikatne zaczepy i doposażenie w postaci prowadzenia linkowego, które utrzymuje materiał przy oknie w pozycji uchylnej.

• Wersje Plus montowane są do ścian lub sufitów i wykorzystuje się je przy dużych przeszkleniach. Mechanizmy i listwy obciążające materiał są dostępne w kolorach: białym, brązowym, kości słoniowej, antracycie, czarnym, okleinach orzech i złoty dąb. Bogata paleta kolorystyczna tkanin pozwala na dowolną aranżację. W ofercie posiadamy katalogi marek: Anwis, Akant i Decosun.


Model Mini

Model Plus

Model RM 55© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin