Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety dachowe

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania do okien dachowych marki Velux i Fakro. Zarówno rolety tkaninowe w systemach bez obudowy jak i w kasecie. Przy oknach dachowych szczególnie istotne jest zaciemnienie, a także obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

W kolekcjach obu marek znajdują się materiały, które posiadają specjalna powłokę z aluminium, jej zadaniem jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV a także walka nagrzewaniem się pomieszczeń. Konstrukcja rolety pozwala na całkowite dociemnienie wnętrz.

fot. Velux
fot. Velux

Drugim bardzo praktycznym rozwiązaniem są plisy do okien dachowych z zastosowaniem specjalnych tkanin o strukturze plastra miodu w środku wypełnione powłoką z folii aluminiowej. Dodatkowym atutem plis jest możliwość obustronnego manewrowania przesłoną w zależności od potrzeb. Większość modeli posiada specjalne uchwyty i rączki do manewrowania na wysokości.

Dla Klientów którzy chcieliby się nie tylko osłonić, ale też ozdobić wnętrza proponujemy rolety rzymskie, wyposażone w specjalne mocowania żyłkowe do montażu na oknach połaciowych.

© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin