Skontaktuj się z nami
91 880 35 55

Rolety w pełnej obudowie

 

Model rolety z elegancką półokrągłą kasetą i płaskimi lub przestrzennymi prowadnicami. Jest to najbardziej popularny typ rolet, który doskonale sprawdzi się pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

Bogata paleta kolorystyczna pozwala na zastosowanie materiałów transparentnych, delikatnie osłaniających pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem jak i całkowicie zaciemniających.

Tkaniny w systemach kasetowych są zaimpregnowane, więc w pierwszych latach użytkowania nie brudzą się, a kurz można łatwo oczyścić zmiotką lub odkurzaczem.

Kaseta jest mocowana za pomocą wkrętów lub przyklejana ta piankowe taśmy montażowe o dużej mocy klejenia, a prowadnice klejone do ramy okna lub listew przyszybowych.

Model bezinwazyjny to dobre rozwiązanie przy nowych oknach, które jeszcze są na gwarancji, ponieważ podczas jego montażu nie musimy wiercić w oknach. System wyposażony jest w mechanizm koralikowy samoblokujący.

To doskonałe rozwiązanie przy oknach uchylnych, ponieważ zastosowanie prowadnic gwarantuje nam przytrzymanie tkaniny na całej wysokości okna.

Dostępne kolory kaset i prowadnic: biały, brązowy, srebrny, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. W ofercie posiadamy produkty marek: Anwis, Akant, Decosun.


Model inwazyjny z płaską prowadnicą

Model bezinwazyjny, naklejany


© 2021 Świat Rolet. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Blog

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin